Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Grochowiska - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 399 900 zł183,65 m² 7 622,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 889 m²

Na sprzedaż duży, komfortowy dom Grochowiska Marzysz o domu, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów, bez dodatkowych kosztów? Cenisz sobie bezpieczeństwo i dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Chmielnik

Centrum,Chmielnik(Grochowiska + 16 km)

295 000 zł67 m² 4 402,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, jednorodzinny dom w atrakcyjnej okolicy w Chmielniku. Prezentuję Państwu dom położony w miejscowości Chmielnik.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Pałucka

Wenecja,Ostrów Wielkopolski(Grochowiska + 11 km)

720 000 zł83,59 m² 8 613,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:439 m²

Ostrów Wlkp. ul. Pałucka Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, parterowy w stanie developerskim. Do chwili obecnej w budynku wykonano: - ławy fundamentowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Szczecinek(Grochowiska + 6 km)

759 000 zł117,77 m² 6 444,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Osiedle Przylesie. Zabudowa szeregowa o podwyższonym standardzie. Szczecinek, ul. Wczasowa. Oferujemy do sprzedaży szeregowce zlokalizowane w Szczecinku przy ulicy Wczasowej, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bińcze

Bińcze(Grochowiska + 25 km)

249 000 zł144 m² 1 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 149 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej miejscowości Bińcze - idealna propozycja dla osób szukających komfortu życia blisko natury, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Stawiska

Stawiska(Grochowiska + 11 km)

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:683 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. NA sprzedaż - Nowoczesny domek modułowy 49 m nad dwoma jeziorami! Cena: 399 000 zł | Rynek pierwotny | 3 dostępne domki |.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kopernika

Stary Zdrój,Lądek-Zdrój(Grochowiska + 24 km)

2 200 000 zł449 m² 4 899,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Uwaga: 0% prowizji dla kupującego Dom z funkcją usługową | 449 m | działka 1 553 m Na sprzedaż dom mieszkalno-usługowy w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Stanisławowo

Stanisławowo(Grochowiska + 25 km)

1 420 000 zł100 m² 14 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy z bali świerkowych, wykonany tradycyjną metodą skandynawską, o powierzchni użytkowej 100 m . Parter (50 m ) oraz użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowa Ruda

Nowa Ruda(Grochowiska + 24 km)

780 000 zł240 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:222 m²

Cena 780 000 zł brutto w tym 8 % vat. Na sprzedaż budynek wielorodzinny z zaprojektowanym podziałem na 3 mieszkania, w tym momencie zaadaptowany na hostel, znajdujący się na gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ostrzeszów

Ostrzeszów(Grochowiska + 21 km)

2 580 000 zł394 m² 6 548,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 536 m²

Tradycja i nowoczesność w idealnej harmonii Wyjątkowy dom z bali na ogromnej działce | blisko Ostrzeszowa gm. Ostrzeszów | 313 m | działka 6536 m | dom całoroczny lub letnia.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Bylice

Bylice(Grochowiska + 19 km)

2 300 000 zł655,87 m² 3 506,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:8 750 m²

Kompleks luksusowych bydynków folwarcznych | basen | piękny ogród | duża działka | Z dala od zgiełku miasta| iedalne miejsce na odpocznyek oferta sprzedaży: cena do końca roku 2,3 mln zł netto +.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij